Nasza firma istnieje od 1993r

Aktualne oferty pracy

Oferta pracy na stanowisku: USTAWIACZ MASZYN PRZETWÓRSTWA TWORZYW(WTRYSKARKI,WYTŁACZARKI)

Twój zakres obowiązków

Możliwość przyuczenia.

Umowa o pracę (przez 3 m-ce okres próbny ) później możliwość stałej umowy. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

Praca na III zmiany

od 7-15, 15-23, 23-7.

Mile widziane :

doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalną oraz przyjazną atmosferę pracy

Dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje prosimy kierować na adres: witold.kotapka@polmark.pro

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W celu uzyskania dostępu do cennika prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym

Pobierz cennik
91